Avrupa Ligi'nde 3. ön eleme başlıyor

Avrupa'nın kulüplerarası bazındaki iki numaralı kupası, Avrupa Ligi'nde 3. ön eleme turu bugün oynanacak maçlarla başlıyor

- Bu haber 76 kez okundu.

Avrupa Ligi'nde 3. ön eleme başlıyor

Turnuvada Türkiye’yi temsil eden ekiplerden Medipol Başakşehir, Hırvatistan’ın Rijeka takımını saat 20.30’da, Osmanlıspor da Estonya kulübü Nomme Kalju’yu saat 21.00’de konuk edecek.

Türk hakem Mete Kalkavan’ın düdük çalacağı mücadelede, Domzale ile bir dönem Beşiktaş’ın teknik direktörlüğünü yapan Slaven Bilic’in çalıştırdığı West Ham United karşılaşacak. Halis Özkahya ise Admira-Slovan Liberec karşılaşmasını yönetecek.

UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu ilk maçlarının programı şöyle:

18.00 AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi) – Spartak Moskova (Rusya)

19.30 Oleksandriya (Ukrayna) – Hajduk Split (Hırvatistan)

19.45 Heracles (Hollanda) – Arouca (Portekiz)

20.00 Lille (Fransa) – Gebele (Azerbaycan)

20.00 Jelgava (Letonya) – Beitar (İsrail)

20.00 Torpedo Zhodino (Belarus) – Rapid Wien (Avusturya)

20.00 Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti) – Rio Ave (Portekiz)

20.00 Zaglebie (Polonya) – SonderjyskE (Danimarka)

20.00 Austria Wien (Avusturya) – Spartak Trnava (Slovakya)

20.00 Lokomotiva Zagreb (Hırvatistan) – Vorskla (Ukrayna)

20.00 Göteborg (İsveç) – HJK (Finlandiya)

20.30 Medipol Başakşehir – Rijeka (Hırvatistan)

20.30 Birkirkara (Malta) – Krasnodar (Rusya)

20.45 Luzern (İsviçre) – Sassuolo (İtalya)

20.45 Grasshoppers (İsviçre) – Apollon Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi)

21.00 Genk (Belçika) – Cork City (İrlanda Cumhuriyeti)

21.00 Osmanlıspor – Nomme Kalju (Estonya)

21.00 Pandurii (Romanya) – Maccabi Tel Aviv (İsrail)

21.00 Vojvodina (Sırbistan) – Dinamo Minsk (Belarus)

21.00 Shkendija (Makedonya) – Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti)

21.00 Panathinaikos (Yunanistan) – AIK (İsveç)

21.15 Hertha Berlin (Almanya) – Brondby (Danimarka)

21.30 Gent (Belçika) – Viitorul (Romanya)

21.30 Videoton (Macaristan) – Midtjylland (Danimarka)

21.45 Domzale (Slovenya) – West Ham United (İngiltere)

21.45 AZ Alkmaar (Hollanda) – PAS Giannina (Yunanistan)

21.45 Aberdeen (İskoçya) – Maribor (Slovenya)

22.00 Saint-Etienne (Fransa) – AEK (Yunanistan)

22.05 Admira (Avusturya) – Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.