UEFA Avrupa Ligi’nde dün akşam

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında kendi sahasında İsviçre temsilcisi Grasshoppers'i iyi oyunu ile 3-0 yendi ve rövanş için avantajlı skoru aldı.

- Bu haber 93 kez okundu.

UEFA Avrupa Ligi’nde dün akşam

Fenerbahçe’nin gollerini 4. dakikada Chahechouhe, 72 ve 90. dakikalarda Stoch kaydetti.

MidtjyllandOsmanlıspor: 0-1
UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında Osmanlıspor, deplasmanda Danimarka’nın Midtjylland takımını 1-0 yenerek ilk maç sonu tur için önemli bir avantaj elde etti.

Gol 20. dakikada ani gelişen Osmanlıspor atağında topun ceza sahası içinde Midtjylland’dan Banggaard’ın ayağına çarpması sonucu gerçekleşti.

Medipol BaşakşehirShakhtar Donetsk: 1-2
UEFA Avrupa Ligi play-off eleme turu Medipol Başakşehir ile Ukrayna ekibi Shakhtar Donetsk arasında oynanan ilk maçı, konuk ekip Ukrayna temsilcisi 2-1’lik skor ile kazandı.

Açılışı Osmanlıspor’dan Cikalleshi kendi kalesine attığı golle 24. dakikada yaparken 41’de Shakhtar Kovalenko ile farkı ikiye çıkardı. Başakşehir tek golünü 56. dakikada Emre Belözoğlu’nun penaltı vuruşundan elde etti.

UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçları tamamlandı
UEFA Avrupa Ligi’nde bu akşam oynanan maçlarla play-off turu ilk maçları tamamlandı.

Slaven Bilic’in çalıştırdığı ve Gökhan Töre’nin 75 dakika forma giydiği maçta West Ham deplasmanda Romanya ekibi Astra Giurgiu ile 1-1 berabere kaldı.

UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçlarında alınan skorlar şu şekilde:

17.00 Astana (Kazakistan) – BATE (Belarus): 2-0
19.00 Dinamo Tiflis (Gürcistan) – PAOK (Yunanistan): 0-3
19.15 SonderjyskE (Danimarka) – Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti):0-0
19.30 Krasnodar (Rusya) – Partizani (Arnavutluk): 4-0
19.30 Midtjylland (Danimarka) – Osmanlıspor (Türkiye): 0-1
20.00 AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi) – Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti): 0-1
20.00 Austria Wien (Avusturya) – Rosenborg (Norveç): 2-1
20.00 Gebele (Azerbaycan) – Maribor (Slovenya): 3-1
20.00 Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti) – Anderlecht (Belçika): 0-3
20.00 Göteborg (İsveç) – Karabağ (Azerbaycan): 1-0
20.00 Maccabi Tel Aviv (İsrail) – Hajduk Split (Hırvatistan): 2-1
20.30 Medipol Başakşehir (Türkiye) – Shakhtar Donetsk (Ukrayna): 1-2
21.00 Fenerbahçe (Türkiye) – Grasshoppers (İsviçre): 3-0
21.00 Panathinaikos (Yunanistan) – Brondby (Danimarka):3-0
21.00 Vojvodina (Sırbistan) – AZ Alkmaar (Hollanda): 0-3
21.00 Lokomotiva Zagreb (Hırvatistan) – Genk (Belçika): 2-2
21.15 Astra (Romanya) – West Ham United (İngiltere): 1-1
21.30 Gent (Belçika) – Shkendija (Makedonya): 2-1
21.45 Sassuolo (İtalya) – Kızılyıldız (Sırbistan): 3-0
22.00 Arouca (Portekiz) – Olympiakos (Yunanistan): 0-1
22.05 Trencin (Slovakya) – Rapid Wien (Avusturya): 0-4

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.