Inter, Torino'yu deviremedi!

İtalya Serie A'da 12. haftanın sonucu merakla beklenen maçında Inter ile Torino karşı karşıya geldi.

İtalya Serie A'da 12. haftanın sonucu merakla beklenen maçında Inter ile Torino karşı karşıya geldi.

İlk yarısı 0-0 eşitlik ile sona eren karşılaşmada iki takım da ikinci yarıda bulduğu goller ile sahadan 1-1'lik beraberlikle ayrıldı. Torino'nun golü 59. dakikada Falque'den gelirken; Inter bu gole 79. dakika Eder Martins ile karşılık verdi.

Sezona müthiş bir başlangıç yapan Inter, Torino karşısında sezonun en vasat performanslarından birini sergiledi. Özellikle maçın ilk yarısında oyunu rakip alana yıkmakta ve pozisyona girmekte zorlanan Inter'de Icardi de beklenen performansından uzak kaldı.

Spaletti'nin rotasyon kadrosunda kullandığı Roberto Gagliardini ve Yuto Nagatomo'nun hücum aksiyonlarına katkı verememesi Inter'in Torino karşısında özellikle ilk yarıdaki vasat performansında etkili olan diğer etkenler oldu.

İkinci yarıda oyuna iyi başlayan ancak Torino'nun golüyle bir anda şoke uğrayan Inter'de Eder Martins ve Marcelo Brozovic',n oyun girmesi ibreyi Inter'den yana çevirdi. Torino'nun 59'daki golüne 79'da Martins ile karşılık veren Inter, 88'de direğe takıldı ve karşılaşma 1-1'lik eşitlik ile sona erdi.