Hakemler belli oldu

Spor Toto 2. Lig ve 3. Lig'de haftanın hakemleri açıklandı.

- Bu haber 96 kez okundu.

Hakemler belli oldu

 Spor Toto 2. Lig'de 26. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda tamamı 11 Mart Cuma günü oynanacak 26. haftanın müsabakalarını yönetecek hakemler şöyle:

- Beyaz Grup:

13.30 Nazilli Belediyespor-Alpedo Kahramanmaraşspor: Atilla Karaoğlan

14.00 Hatayspor-BUGSAŞ Spor: Ercan Hellaç

14.00 Fethiyespor-Pazarspor: Erdoğan Özkaya

14.30 İstanbulspor-Bayrampaşa: Ali Şansalan

14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Pendikspor: Ömer Tolga Güldibi

14.30 Ümraniyespor-Sarıyer: Gürel Uzuner

14.30 Kırklarelispor-Menemen Belediyespor: Ramazan Keleş

14.30 Hacettepe-Orduspor: Levent Balcı

14.30 Bandırmaspor-Anadolu Üsküdar 1908: Şeref Taştan

- Kırmızı Grup

13.00 Sivas Belediyespor-Aydınspor 1923: Sertaç Şaroğlu

13.30 Ankara Demirspor-Amed Sportif Faaliyetler: Serdar Akkoçoğlu

13.30 Gümüşhanespor-Bucaspor: Yiğit Peşin

14.30 İnegölspor-Keçiörengücü: Levent Aktan

14.30 Eyüpspor-Fatih Karagümrük: Tolga Kadaz

14.30 Tarsus İdmanyurdu-Tokatspor: Erdem İren

14.30 Kartalspor-MKE Ankaragücü: Bülent Çenet

14.30 Kocaeli Birlikspor-Büyükçekmece Tepecikspor: Öner Fırat

17.30 Manisaspor-Tuzlaspor: Veli Karakaya

Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig'de yapılacak 30. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, tamamı 11 Mart Cuma günü oynanacak grup maçlarında düdük çalacak hakemler şunlar:

1. Grup:

13.00 Kırıkhanspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor: Hakan Ülker

13.30 Erzin Belediyespor-Maltepespor: Emre Abar

13.30 Tekirdağspor-Turgutluspor: Doğan Altun

14.00 Gölbaşıspor-Altay: Sabit Selvi

14.30 Zonguldak Kömürspor-Tire 1922 Spor: Çağdaş Altay

14.30 Kızılcabölükspor-Arsinspor: Enez Kaplan

14.30 Düzcespor-Silivrispor: Erkan Özdamar

14.30 Bursa Nilüferspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Murat Erdoğan

2 Grup:

13.00 Zara Belediyespor-Etimesgut Belediyespor: Mert Güzenge

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Payasspor: İsa Yücel Çırakoğlu

13.30 Derincespor-Diyarbekirspor: Ozan Bileyci

14.00 Ofspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: Özgür Sepin

14.00 Yomraspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: Doğu Yılmaz

14.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Orhangazispor: Cihat Çelikdağ

14.30 Sakaryaspor-Adliyespor: Tugay Kaan Numanoğlu

14.30 Kemerspor 2003-Sultanbeyli Belediyespor: Ali Adıgüzel

14.30 Sancaktepe Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor: Cihan Aydın

3. Grup:

13.30 Batman Petrolspor-Gölcükspor: Mert Büyükgiray

14.00 Çine Madranspor-Niğde Belediyespor: Turgut Doman

14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-24 Erzincanspor: Emre Kosif

14.30 Bergama Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare: Burak Olcar

14.30 Kastamonuspor 1966-Çorum Belediyespor: Yiğit Arslan

14.30 Çatalcaspor-Darıca Gençlerbirliği: Şahin Berker

14.30 Sandıklıspor-Beylerbeyi: Metehan Alpat

14.30 Dardanelspor-Körfez İskenderunspor: Halil İbrahim Yıldırım

14.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Dersimspor: Bilal Emektar

Anahtar Kelimeler:
FutbolSpor
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.