Süper Lig'de ikinci yarı fikstürü belli oldu!

2015-2016 Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu ikinci devre fikstürünün 16 haftalık maç programı açıklandı.

- Bu haber 95 kez okundu.

Süper Lig'de ikinci yarı fikstürü belli oldu!

 kapsamlı çalışma sonucu hazırlanan müsabaka programına göre ikinci devre aşağıdaki linklerde göreceğiniz şekilde oynanacak.

Program sadece kulüplerimizin UEFA Avrupa Ligi'nde ilerlemeleri ve Ziraat Türkiye Kupası'nda oluşabilecek eşleşmeler ve müsabaka programına göre değişebilecek. Bu nedenler dışında programda herhangi bir değişiklik yapılmayacak.

STSL'de 2.Yarı'nın dev maçlarının programı şöyle;

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, bu takımlar arasındaki maçların programı şöyle:

- 19. Hafta

24 Ocak Pazar:

20.00 Trabzonspor-Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)

- 22. Hafta

21 Şubat Pazar:

19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Türk Telekom Arena)

- 23. Hafta

29 Şubat Pazartesi:

20.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Ülker)

- 26. Hafta

20 Mart Pazar:

19.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom Arena)

- 30. Hafta

24 Nisan Pazar:

20.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Hüseyin Avni Aker)

- 32. Hafta

8 Mayıs Pazar:

20.00 Galatasaray-Beşiktaş (Türk Telekom Arena)

TÜM FİKSTÜR

TFF'den yapılan açıklamaya göre, 34. hafta hariç ikinci yarıdaki karşılaşmaların programı şöyle: 

18. Hafta

16 Ocak Cumartesi:

13.30 Kasımpaşa-Gaziantepspor (Recep Tayyip Erdoğan)

13.30 Kayserispor-Osmanlıspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Akhisar Belediyespor-Torku Konyaspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Galatasaray-Medicana Sivasspor (Türk Telekom Arena)

17 Ocak Pazar: 

13.30 Çaykur Rizespor-Gençlerbirliği (Çaykur Didi)

13.30 Antalyaspor-Medipol Başakşehir (Antalya)

16.00 Bursaspor-Trabzonspor

20.00 Beşiktaş-Mersin İdmanyurdu (Başakşehir Fatih Terim)

18 Ocak Pazartesi:

19.00 Eskişehirspor-Fenerbahçe (Eskişehir Atatürk)

- 19. hafta

23 Ocak Cumartesi:

13.30 Torku Konyaspor-Kayserispor (Konya Büyükşehir Torku Arena)

16.00 Mersin İdmanyurdu-Akhisar Belediyespor (Mersin)

19.00 Osmanlıspor-Galatasaray (Osmanlı)

24 Ocak Pazar:

13.00 Medicana Sivasspor-Eskişehirspor (Sivas 4 Eylül)

13.00 Gençlerbirliği-Antalyaspor (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Gaziantepspor-Bursaspor (Kamil Ocak)

16.00 Fenerbahçe-Çaykur Rizespor (Ülker)

20.00 Trabzonspor-Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)

25 Ocak Pazartesi:

20.00 Medipol Başakşehir-Kasımpaşa (Başakşehir Fatih Terim)

- 20. hafta

5 Şubat Cuma:

19.00 Osmanlıspor-Medicana Sivasspor (Osmanlı)

20.00 Antalyaspor-Fenerbahçe (Antalya)

6 Şubat Cumartesi: 

13.30 Kayserispor-Mersin idmanyurdu (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Bursaspor-Medipol Başakşehir

19.00 Galatasaray-Torku Konyaspor (Türk Telekom Arena)

7 Şubat Pazar:

13.30 Çaykur Rizespor-Eskişehirspor (Çaykur Didi)

15.00 Akhisar Belediyespor-Trabzonspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Beşiktaş-Gaziantepspor (Atatürk Olimpiyat)

8 Şubat Pazartesi:

20.00 Kasımpaşa-Gençlerbirliği (Recep Tayyip Erdoğan)

- 21. hafta

12 Şubat Cuma:

20.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker)

13 Şubat Cumartesi:

13.30 Gençlerbirliği-Bursaspor (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Torku Konyaspor-Osmanlıspor (Konya Büyükşehir Torku Arena)

19.00 Mersin İdmanyurdu-Galatasaray (Mersin)

14 Şubat:

13.30 Medicana Sivasspor-Çaykur Rizespor (Sivas 4 Eylül)

13.30 Gaziantepspor-Akhisar Belediyespor (Kamil Ocak)

16.00 Eskişehirspor-Antalyaspor (Eskişehir Atatürk)

19.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim)

15 Şubat Pazartesi: 

20.00 Trabzonspor-Kayserispor (Hüseyin Avni Aker)

- 22. hafta

19 Şubat Cuma:

20.00 Torku Konyaspor-Medicana Sivasspor (Konya Büyükşehir Torku Arena)

20 Şubat Cumartesi:

13.30 Kasımpaşa-Eskişehirspor (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Antalyaspor-Çaykur Rizespor (Antalya)

19.00 Bursaspor-Fenerbahçe

21 Şubat Pazar:

13.00 Kayserispor-Gaziantepspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

13.00 Osmanlıspor-Mersin İdmanyurdu (Osmanlı)

15.30 Akhisar Belediyespor-Medipol Başakşehir (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Türk Telekom Arena)

22 Şubat Pazartesi:

20.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği (Atatürk Olimpiyat)

- 23. hafta

26 Şubat Cuma:

20.00 Medipol Başakşehir-Kayserispor (Başakşehir Fatih Terim)

27 Şubat Cumartesi: 

13.30 Mersin İdmanyurdu-Torku Konyaspor (Mersin)

13.30 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi)

16.00 Eskişehirspor-Bursaspor (Eskişehir Atatürk)

19.00 Trabzonspor-Osmanlıspor (Hüseyin Avni Aker)

28 Şubat Pazar:

13.30 Medicana Sivasspor-Antalyaspor (Sivas 4 Eylül)

16.00 Gençlerbirliği-Akhisar Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Gaziantepspor-Galatasaray (Kamil Ocak)

29 Şubat Pazartesi:

20.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Ülker)

- 24. hafta

4 Mart Cuma:

20.00 Mersin İdmanyurdu-Medicana Sivasspor (Mersin)

5 Mart Cumartesi:

13.30 Kayserispor-Gençlerbirliği (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Bursaspor-Çaykur Rizespor

20.00 Torku Konyaspor-Trabzonspor (Konya Büyükşehir Torku Arena)

6 Mart Pazar:

13.30 Kasımpaşa-Antalyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

13.30 Osmanlıspor-Gaziantepspor (Osmanlı)

16.00 Galatasaray-Medipol Başakşehir (Türk Telekom Arena)

19.00 Akhisar Belediyespor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs)

7 Mart Pazartesi: 

20.00 Beşiktaş-Eskişehirspor (Atatürk Olimpiyat)

- 25. hafta

11 Mart Cuma:

20.00 Trabzonspor-Mersin İdmanyurdu (Hüseyin Avni Aker)

12 Mart Cumartesi:

13.00 Gaziantepspor-Torku Konyaspor (Kamil Ocak)

15.30 Medipol Başakşehir-Osmanlıspor (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Çaykur Rizespor-Beşiktaş (Çaykur Didi)

13 Mart Pazar:

13.30 Eskişehirspor-Akhisar Belediyespor (Eskişehir Atatürk)

16.00 Gençlerbirliği-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Fenerbahçe-Kayserispor (Ülker)

14 Mart Pazar: 

19.00 Medicana Sivasspor-Kasımpaşa (Sivas 4 Eylül)

20.00 Antalyaspor-Bursaspor (Antalya)

26. Hafta

18 Mart Cuma:

19.00 Kayserispor-Eskişehirspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.00 Akhisar Belediyespor-Çaykur Rizespor (Manisa 19 Mayıs) 

19 Mart Cumartesi:

13.30 Osmanlıspor-Gençlerbirliği (Osmanlı)

16.00 Trabzonspor-Medicana Sivasspor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Beşiktaş-Antalyaspor (Atatürk Olimpiyat)

20 Mart Pazar:

13.30 Mersin İdmanyurdu-Gaziantepspor (Mersin)

13.30 Torku Konyaspor-Medipol Başakşehir (Konya Büyükşehir Torku Arena)

16.00 Bursaspor-Kasımpaşa

19.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom Arena)

27. Hafta

2 Nisan Cumartesi:

13.30 Gençlerbirliği-Torku Konyaspor (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Gaziantepspor-Trabzonspor (Kamil Ocak)

19.00 Eskişehirspor-Galatasaray (Eskişehir Atatürk)

3 Nisan Pazar:

13.30 Medipol Başakşehir-Mersin İdmanyurdu (Başakşehir Fatih Terim)

13.30 Medicana Sivasspor-Bursaspor (Sivas 4 Eylül)

16.00 Antalyaspor-Akhisar Belediyespor (Antalya)

19.00 Fenerbahçe-Osmanlıspor (Ülker)

4 Nisan Pazartesi:

19.00 Çaykur Rizespor-Kayserispor (Çaykur Didi)

20.00 Kasımpaşa-Beşiktaş (Recep Tayyip Erdoğan)

 

28. Hafta 

 

8 Nisan Cuma:

20.00 Gaziantepspor-Medicana Sivasspor (Kamil Ocak)

9 Nisan Cumartesi:

16.00 Osmanlıspor-Eskişehirspor (Osmanlı)

19.00 Beşiktaş-Bursaspor (Atatürk Olimpiyat)

10 Nisan Pazar:

13.30 Mersin İdmanyurdu-Gençlerbirliği (Mersin)

13.30 Kayserispor-Antalyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Trabzonspor-Medipol Başakşehir (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Torku Konyaspor-Fenerbahçe (Konya Büyükşehir Torku Arena)

11 Nisan Pazartesi:

19.00 Akhisar Belediyespor-Kasımpaşa (Manisa 19 Mayıs)

20.00 Galatasaray-Çaykur Rizespor (Türk Telekom Arena)

29. Hafta

15 Nisan Cuma:

20.00 Gençlerbirliği-Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs)

16 Nisan Cumartesi:

13.30 Çaykur Rizespor-Osmanlıspor (Çaykur Didi)

16.00 Kasımpaşa-Kayserispor (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Medicana Sivasspor-Beşiktaş (Sivas 4 Eylül)

17 Nisan Pazar:

13.30 Medipol Başakşehir-Gaziantepspor (Başakşehir Fatih Terim)

13.30 Eskişehirspor-Torku Konyaspor (Eskişehir Atatürk)

16.00 Bursaspor-Akhisar Belediyespor 

19.00 Fenerbahçe-Mersin İdmanyurdu (Ülker)

18 Nisan Pazartesi:

20.00 Antalyaspor-Galatasaray (Antalya)

30. Hafta

22 Nisan Cuma:

20.00 Kayserispor-Bursaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

23 Nisan Cumartesi:

13.30 Osmanlıspor-Antalyaspor (Osmanlı)

16.00 Medipol Başakşehir-Medicana Sivasspor (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Akhisar Belediyespor-Beşiktaş (Manisa 19 Mayıs)

24 Nisan Pazar:

13.30 Torku Konyaspor-Çaykur Rizespor (Konya Büyükşehir Torku Arena)

13.30 Mersin İdmanyurdu-Eskişehirspor (Mersin)

16.00 Galatasaray-Kasımpaşa (Türk Telekom Arena)

20.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Hüseyin Avni Aker)

25 Nisan Pazartesi:

20.00 Gaziantepspor-Gençlerbirliği (Kamil Ocak)

31. Hafta

29 Nisan Cuma:

20.00 Medicana Sivasspor-Akhisar Belediyespor (Sivas 4 Eylül)

30 Nisan Cumartesi:

13.30 Gençlerbirliği-Medipol Başakşehir (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Eskişehirspor-Trabzonspor (Eskişehir Atatürk)

19.00 Beşiktaş-Kayserispor (Atatürk Olimpiyat)

1 Mayıs Pazar:

13.30 Çaykur Rizespor-Mersin İdmanyurdu (Çaykur Didi)

16.00 Kasımpaşa-Osmanlıspor (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Antalyaspor-Torku Konyaspor (Antalya)

19.00 Fenerbahçe-Gaziantepspor (Ülker)

2 Mayıs Pazartesi:

20.00 Bursaspor-Galatasaray

32. Hafta

6 Mayıs Cuma:

20.00 Torku Konyaspor-Kasımpaşa (Konya Büyükşehir Torku Arena)

7 Mayıs Cumartesi:

13.30 Medicana Sivasspor-Gençlerbirliği (Sivas 4 Eylül)

16.00 Gaziantepspor-Eskişehirspor (Kamil Ocak)

19.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor (Hüseyin Avni Aker)

8 Mayıs Pazar:

13.30 Osmanlıspor-Bursaspor (Osmanlı)

13.30 Akhisar Belediyespor-Kayserispor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Mersin İdmanyurdu-Antalyaspor (Mersin)

20.00 Galatasaray-Beşiktaş (Türk Telekom Arena)

9 Mayıs Pazartesi:

20.00 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe (Başakşehir Fatih Terim)

33. Hafta

13 Mayıs Cuma:

20.00 Çaykur Rizespor-Gaziantepspor (Çaykur Didi)

14 Mayıs Cumartesi:

13.30 Eskişehirspor-Medipol Başakşehir (Eskişehir Atatürk)

16.00 Antalyaspor-Trabzonspor (Antalya)

19.00 Akhisar Belediyespor-Galatasaray (Manisa 19 Mayıs)

15 Mayıs Pazar:

13.30 Kasımpaşa-Mersin İdmanyurdu (Recep Tayyip Erdoğan)

13.30 Bursaspor-Torku Konyaspor 

16.00 Kayserispor-Medicana Sivasspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Fenerbahçe-Gençlerbirliği (Ülker)

16 Mayıs Pazartesi:

20.00 Beşiktaş-Osmanlıspor (Atatürk Olimpiyat) 

Bursaspor'un iç saha maçlarını oynayacağı stadın daha sonra açıklanacağı bildirildi.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.