Trabzonspor'da Marko Marin gerilimi!

İdmanda üst üste hatalar yapan Alman futbolcu, teknik direktör Hami Mandıralı'dan fırça yedi. Ardından tüm takım arkadaşlarının uzamasını istediği çift kale maçı izin aldıktan sonra yüzü asık şekilde terk etti.

- Bu haber 35 kez okundu.

Trabzonspor'da Marko Marin gerilimi!

  Bugün Gazetesi'nde yer alan habere göre; Gala­ta­sa­ray der­bi­si­nin ha­zır­lık­la­rı­nı sür­dü­ren Trab­zons­po­r’­da dün­ Mar­ko Ma­rin ge­ri­li­mi ya­şan­dı. Al­man fut­bol­cu id­ma­nın son bö­lü­mün­de­ki çift ka­le maç­ta yap­tı­ğı ha­ta­lar so­nu­cu tek­nik di­rek­tör Ha­mi Man­dı­ra­lı'nın ­sert uya­rı­la­rı­na ma­ruz kal­dı. Bu olayın ardından maç biterken futbolcuların ço­ğu kar­şı­laş­ma­nın uza­tıl­ma­sı­nı is­te­di.

“İsteyen bıraksın!”

Ancak o sırada Man­dı­ra­lı’nın yanına giden Ma­rin, çalışmaya devam etmek istemediğini belirterek izin aldı ve mo­ral­siz bir şe­kil­de so­yun­ma oda­sı­na git­ti. Man­dı­ra­lı ise bu ha­re­ke­tin ar­dın­dan “id­ma­nı bı­ra­ka­cak olan var­sa bı­rak­sın, biz ka­lan­lar­la de­vam ede­riz” ifa­de­le­ri­ni kul­lan­dı. 

Soruları geçiştirdi

Hami Man­dı­ra­lı antrenman son­ra­sı da olay­la il­gi­li gazetecilerin so­ru­la­rı­ ge­çiş­ti­re­rek "İyi his­set­me­yen­le­rin bırakabileceğini söy­le­dim. Ma­rin yor­gun ol­du­ğu­nu söy­le­di” de­mek­le ye­tin­di.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.